دیدار روسای فدراسیون های ورزش کارگری و کوهنوردی و صعودهای ورزشی

دیدار روسای فدراسیون های ورزش کارگری و کوهنوردی و صعودهای ورزشی
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، دکتر زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی صبح امروز با حضور در فدراسیون ورزش کارگری با دکتر جواد رمضی دیدار کرد.
 
در این دیدار که اقبال افلاکی و ابراهیم فرجی پور رئیس و دبیر انجمن کوهنوردی کارگران کشور و بیژن شفیع خراسانی و سوسن دانشفر نواب رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز حضور داشتند دو طرف بر گسترش همکاریهای فی مابین تاکید کردند.
 
جواد رمضی در این دیدار به تعامل بسیار خوب دو فدراسیون در سالهای اخیر اشاره نموده و افزود: اوج همکاری دو فدراسیون را در برگزاری مشترک و در قالب اجرای دو همایش عظیم و سراسری "طرح سیمرغ" در سالهای ۹۹ و ۱۴۰۰ شاهد بوده ایم که با استقبال بسیار خوب کوهنوردان کارگر همراه بوده است.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا شاهد گسترش این همکاری ها در راستای توسعه و تعمیم ورزش سلامت محور در میان جامعه کار و تلاش کشور باشیم.
 
در ادامه جلسه دکتر زارعی موفقیت های حاصله در بخش کوهنوردی کارگری را مرهون نگاه مثبت در هر دو فدراسیون و تلاش های صورت گرفته از سوی اعضای انجمن بویژه جناب آقای افلاکی برشمردند و با اعطای لوح یادبودی از ایشان تقدیر بعمل آوردند.
 
در پایان جلسه دو طرف با اعطای یادبودی بر ادامه همکاری ها تاکید کردند.
۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۱۱
کد خبر : ۲۵۱,۰۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید