طی حکمی از سوی رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران ، میثم قوتی بعنوان سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان پاکدشت منصوب شد

انتصاب رئیس هیات ورزش کارگری پاکدشت

انتصاب رئیس هیات ورزش کارگری پاکدشت
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان تهران،  طی حکمی از سوی حسن حمیدی  رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران  ، میثم قوتی بعنوان سرپرست هیئت ورزشی کارگری شهرستان پاکدشت منصوب شد. .
این حکم طی نشستی در دفتر هیئت ورزش کارگری استان تهران با حضور حسن حمیدی رئیس هیئت و مجید محمدی دبیر هیئت تقدیم شد.
حسن حمیدی در ابتدای  این نشست طی سخنان کوتاهی از همه کسانی که با قصد خدمت به  ورزش کارگری و جامعه شریف کارگران وارد این عرصه سخت و طاقت فرسا و در عین حال لبریز از شور ، نشاط و عشق می شوند تشکر نمود  و خدمت به ورزش کارگری و اقشار محروم جامعه را عین عبادت دانست. وی خاطر نشان کرد : با توجه به پتانسیل شهرستان پاکدشت و فرصتی که برای توسعه و گسترش ورزش کارگری  در این شهرستان وجود دارد انشالله با  همت و پشتکار ،  می توان افق های روشنی را پیش روی ورزش کارگری این شهر دید و من امیدوارم که حضور آقای قوتی با پیشینه کاملا ورزشی نوید بخش تحول و تحرک در جامعه ورزش کارگری پاکدشت باشد. 
 
در قسمتی از حکم انتصاب آقای میثم قوتی آمده است :
 
با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی ، انتظار می رود ضمن رعایت موارد مندرج در آئین نامه و با اتکال به خداوند متعال در جهت توسعه ورزش کارگران موفق و موید باشید.
همچنین رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران در بخشی از حکم  انتصاب ایشان  بعنوان سرپرست  هیئت ورزشی کارگران شهرستان پاکدشت موارد زیر را اولویت های مهم ایشان ذکر نمودند.
  –  اشاعه و گسترش ورزش در میان کارگران شهرستان و خانواده آنها
-   حضور مستمر ورزشکاران کارگر در مسابقات شهرستان جهت حضور در مسابقات استانی
-   همکاری و تعامل با نهادهای مرتبط به منظور توسعه ورزش به ویژه واحدهای کارگری صنعتی و تولیدی
 
میثم قوّتی داور بین المللی فدراسیون کشتی ، سرپرست مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران پاکدشت ، رئیس کمیته داوران گراپلینگ و کیک بوکسینگ فدراسیون انجمن‌های ورزش های رزمی ، مدرس داوری فدراسیون ورزش های رزمی میباشند.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
کد خبر : ۲۵۱,۱۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید