با هدف استعدادیابی مسابقات لیگ کاراته کارگری استان کرمانشاه برگزاری شد

مسابقات قهرمانی لیگ کاراته کارگری استان کرمانشاه در راستای استعدادیابی رده های پایه برگزار شد.
با هدف استعدادیابی مسابقات لیگ کاراته کارگری استان کرمانشاه برگزاری شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش  کارگری استان کرمانشاه، محمدشهبازیان گفت: مسابقات قهرمانی لیگ کاراته کارگری استان کرمانشاه جام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دی ماه ۱۴۰۰ برای اولین بار و به منظور شناسایی ورزشکاران مستعد برگزار شد.

رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه افزود: این مسابقات در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان در رشته های کاتا انفرادی، کاتا تیمی و کومیته تیمی برگزار شد.

وی افزود: دور رفت این مسابقات در روز نهم و دهم دی ماه با حضور ۱۶ تیم در بخش بانوان و ۱۳ تیم در بخش آقایان برگزار گردید.

جلیل محمدی رییس انجمن کاراته کارگری استان کرمانشاه نیز گفت: هدف از برگزاری این لیگ ایجاد حس رقابت در بین بازیکنان که به دلیل شیوع ویروس کرونا و دوری نزدیک به دو سال از میادین ورزشی این حس میزان زیادی فروکش کرده است،استعداد یابی در  رده های سنی پایه و سرمایه گذاری برای آینده کاراته کارگری استان بود.

جلیلی محمدی افزود: انجمن کاراته کارگری استان کرمانشاه در برگزاری این مسابقات از داوران جوان و با تجربه در کنار اساتید داوری استان استفاده کرد و از بدو شروع به کار، این انجمن همچنان سعی در استعدادیابی در بین داوران، مربیان و بازیکنان برای آینده کاراته این استان دارد.

رئیس انجمن کاراته کارگری استان کرمانشاه در پایان از اعضای هیأت رییسه انجمن کاراته کارگری استان کرمانشاه و سایر عزیزانی که با تلاش خود در برگزاری دقیق تر لیگ کاراته کارگری استان تلاش دارند، صمیمانه تشکر کرد.

وی در پایان اظهار نمود: نجمن کاراته کارگری استان کرمانشاه با اجرایی کردن ایده ها و برنامه های هدفمند سعی در پیشرفت و اوج گرفتن هرچه بیشتر کاراته این استان دارد.

فیلم ویدئویی مسابقه

تصاویر بیشتر مسابقه

https://www.irna.ir/photo/84597136

۱۲ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۳۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۵۲,۳۱۶
کلیدواژه ها: محمد شهبازیان,جلیل محمدی,مسابقه لیک کاراته کارگری استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید