مسابقات بسکتبال سه نفره کارگران کشور:

آسمان خراشهای کارگر یزدی در کرمان با رقبا دیدار می کنند

رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان یزد: این مسابقات بر اساس آخرین قوانین و مقررات بسکتبال سه نفره فدراسیون بین المللی و در تاریخ 15 دی ماه با حضور تیم های کارگری از سراسر کشور برگزار و تیم یزد نیز در بخش آقایان در این رقابتها با حریفان خود روبرو می شود.
آسمان خراشهای کارگر یزدی در کرمان با رقبا دیدار می کنند
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ محمودرضا شیخیان ضمن اعلام این خبر گفت: مسابقات بسکتبال سه نفره قهرمانی کارگران کشور به میزبانی شهرستان سیرجان واقع در استان کرمان برگزار خواهد شد.
رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان یزد افزود: این مسابقات بر اساس آخرین قوانین و مقررات بسکتبال سه نفره فدراسیون بین المللی و در تاریخ 15 دی ماه با حضور تیم های کارگری از سراسر کشور برگزار و تیم یزد نیز در بخش آقایان در این رقابتها با حریفان خود روبرو می شود.
وی ورزشکارانی که کارگر و بیمه شده اصلی هستند را مجاز به حضور در این رقابتها دانست و ادامه داد: بر اساس قوانین فدراسیون ورزش کارگری کشور این مسابقات مختص کارگران بوده که بر این اساس حمید طایفی، امیرحسین کرامتی و حامد عطارها به سرپرستی حمیدرضا محمدی عازم محل برگزاری مسابقات می شوند.
شیخیان به شرایط بهداشتی مسابقات نیز اشاره و خاطرنشان کرد: ورزشکارانی که در این مسابقات شرکت می کنند باید دو دوز واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کرده باشند و حتما تست کرونای منفی خود را به مسئولین برگزاری مسابقات ارائه نمایند.
گفتنی است جلسه توجیهی و قرعه کشی این مسابقات امشب در محل برگزاری رقابتها با حضور سرپرستان تیمها برگزار می شود.
۱۵ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۱۲
کد خبر : ۲۵۲,۷۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید