مسابقات دو صحرا نوردی کارگران استان مرکزی برگزار شد

مسابقات دو صحرا نوردی کارگران استان مرکزی گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی شهر اراک برگزار شد.
مسابقات دو صحرا نوردی کارگران استان مرکزی
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی : مسابقات دو صحرا نوردی کارگران استان مرکزی  گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری هیات دو و میدانی استان مرکزی و حضور  48 دونده از سراسر استان به میزبانی شهر اراک برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ورزشکاران کارگری از شهرستان های اراک، خمین، ساوه و مهاجران در قالب قالب 7 تیم و در چهار رده سنی  زیر 30 سال، 30 الی 42 سال، 42 الی 50 سال و بالای 50 سال جهت انتخابی مسابقات کشوری ن در جاده سلامت شهرصنعتی اراک به رقابت پرداختند.

در پایان مسابقات از نفرات برتر با اهدای حکم و جوایز تقدیر به عمل آمد که در بخش انفرادی یاسین رجبی، حمیدرضا گودرزی و علی ربیعی و در بخش تیمی شهرستان های اراک، خمین و ساوه به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.


گفتنی است نفرات برتر این دوره از مسابقات به عنوان عضو تیم منتخب کارگران استان به مسابقات قهرمانی کارگران کشور که در بهمن ماه 1400 برگزار می گردد اعزام خواهند شد.


شایان ذکر می باشد در حاشیه مسابقات انجمن دو و میدانی کارگران استان و ورزشکاران به دعوت هیات دو و میدانی استان از پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک نیز بازدید کردند.
۲۰ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان مرکزی |
کد خبر : ۲۵۳,۱۸۲
کلیدواژه ها: ورزش,کارگری,استان مرکزی,مسابقات دو صحرا نوردی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید