سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

برگزاری رویدادهای ورزشی و دوره های آموزشی بهترین راه درآمدزایی انجمن‌های ورزش کارگران است

سرپرست مدیریت اجتماعی یزد: با شناسایی قابلیت های هر شهرستان در رشته های ورزشی خاص و بزرگ تر کردن بدنه هیئت‌های ورزشی کارگری می‌توان رویدادهای بیشتر و گسترده تری برگزار کرد.
برگزاری رویدادهای ورزشی و دوره های آموزشی بهترین راه درآمدزایی انجمن‌های ورزش کارگران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ 

 ابراهیم زینل پور سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در نشست اعضای هیات ورزش کارگران استان یزد ضمن تأکید بر رونق فعالیت ها و مسابقات ورزشی، اظهار کرد: در آیین نامه فدراسیون ورزش های کارگری شش منبع درآمدی برای انجمن‌های ورزشی پیش بینی شده است که حمایت نهادهای دولتی و غیر دولتی، برگزاری مسابقات و کلاس های آموزشی و اجاره اماکن ورزشی از مهمترین آنها می باشد.

ابراهیم زینل پور بهترین راه درآمدزایی را برگزاری دوره های آموزشی و رویدادهای ورزشی برشمرد و تصریح کرد: با شناسایی قابلیت های هر شهرستان در رشته های ورزشی خاص و بزرگ تر کردن بدنه هیئت‌های ورزشی کارگری می‌توان رویدادهای بیشتر و گسترده تری برگزار کرد.

وی در ادامه با اشاره به وسیع بودن ورزش کارگری افزود: فدراسیون ورزش کارگری از زمان شروع فعالیت خود تنها سه رشته ورزشی را تحت پوشش داشت؛ ولی امروز تقریبا تمامی رشته های ورزشی را در برگرفته و علاوه بر مسابقات داخلی، تیم های منتخب کارگری کشورمان به مسابقات جهانی نیز اعزام می شوند.

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اشاره ای به المپیاد ورزش کارگری استان یزد داشت و خاطرنشان کرد: اولین المپیاد ورزش کارگری که برای اولین بار در استان در حال برگزاری است، تاکنون در 14 شرکت برگزار شده و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز 13 بهمن اختتامیه این رقابت ها را شاهد هستیم.

سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:


۲۵ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۵۳
کد خبر : ۲۵۳,۵۴۸
کلیدواژه ها: هیات ورزش کارگری استان یزد, شهرستان ابرکوه, دومین نشست هم اندیشی استانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید