فولاد امیرکبیر کاشان قهرمان سومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان کارگر کشور شد

فولاد امیرکبیر کاشان قهرمان سومین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان کارگر کشور شد
🔰استانهای اصفهان(فولاد امیر کبیر کاشان)با ۵۹ ، سمنان با ۱۸ و گلستان با ۱۶ امتیاز مقامهای اول تا سوم مسابقات تکواندو قهرمانی بانوان کارگر کشور در سال ۱۴۰۰ را کسب کردند.
 
🔻به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری روز پایانی مسابقات تکواندو بانوان قهرمانی کارگران کشور روز پنج شنبه مورخ ۳۰دی ماه با حضور ۹ استان و ۱۰ تیم فولاد امیر کبیر کاشان الف و ب،یزد،کرمان،کردستان،سمنان،خراسان رضوی،گلستان،گیلان و قزوین در سه بخش مبارزه،پومسه و تعادلی برگزار و استان اصفهان مقام قهرمانی این رقابتها را کسب کرد.
 
🔻در بخش پومسه انفرادی ۱۹ ورزشکار و در بخش تیمی ۴ تیم خراسان رضوی ،قزوین و تیمهای فولاد امیر کبیر الف و ب با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
🔻در بخش مسابقات تعادلی ۸ ورزشکار از استانهای اصفهان الف و ب ،گلستان،قزوین،کرمان ،خراسان رضوی و گیلان و در بخش مبارزه ۲۳ ورزشکار در چهار وزن المپیک با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
🔰نتایج مسابقات 
 
🔻پومسه انفرادی
 
🔸در رده سنی ۲۵الی ۳۰ سال 
 
🔻فرناز جلی شهرضا از فولاد امیر کبیر الف،نرگس عزیز اللهی فولاد امیر کبیر کاشان ب و مرضیه نصیری از استان قزوین به ترتیب مقامهای اول تا سوم
 
🔸رده سنی ۳۱الی۴۰ سال
 
🔻ندا مرادی(امیر کبیر الف)،فرشته مسلمی (امیر کبیرب)و فاطمه میمری (گلستان ) به ترتیب مقامهای اول تا سوم
 
🔸رده سنی بالای ۴۱سال
 
🔻ملیحه ذوالفقاری (امیر کبیر الف)،مریم زراعتی(امیر کبیر ب)و سرکار خانم مهین فلاح(گیلان )به ترتیب مقامهای اول تا سوم
 
🔰 پومسه تیمی:
 
🔻استانهای اصفهان (امیرکبیر الف )،اصفهان( امیر کبیر ب) و قزوین به ترتیب مقامهای اول تا سوم
کیروگی مبارزه 
فولاد امیر کبیر کاشان الف با ۵۹،فولاد امیر کبیر کاشان ب با ۳۳ و قزوین با ۱۰ امتیاز به ترتیب مقامهای اول تا سوم
کیوریگی وزن اول
خانمها فائزه هاشمی(گلستان)،اعظم خرم آبادی فولاد امیر کبیر کاشان ب و ملیحه صابری فولاد امیر کبیر کاشان (ب)به ترتیب مقامهای اول تا سوم
 
🔻وزن دوم 
نینان شاه محمدی(کردستان)،سمانه غلامی(امیر کبیر کاشان الف)به ترتیب مقامهای اول و دوم و  نرگس نصر آبادی (امیر کبیر کاشان ب) وصبا توحیدی (گلستان) سوم مشترک
 
🔻وزن سوم:
 
فرزانه سادات طباطبایی(سمنان)،نرگس عزیزاللهی (امیر کبیر کاشان الف) به ترتیب مقامهای اول و دوم و تهمینه کربلایی (قزوین) وبهاره بیداریان مقام سوم مشترک
 
🔻وزن چهارم:
 
نگین عدالت نیا (سمنان)،فریبا مولایی (امیر کبیر الف)و زینب نوروز (امیر کبیر ب)به ترتیب مقامهای اول تا سوم
بخش یوپ چاگی(تعادلی)
اکرم بتوئی (خراسان رضوی)،نرگس عزیزاللهی (امیر کبیر ب)و ندا مرادی (امیر کبیر الف)  به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.
 
🔸در بخش بانوان برتر:
 
🔻خانم ها فردوس چوبین از استان قم داور برتربخش کیوریگی و ملیحه نصیر فر از استان اصفهان  داور برتررقابتها پومسه  انتخاب گردیدند.
 
🔻خانم نینان شاه محمدی به عنوان فنی ترین ورزشکار این دوره و تیم فولاد امیر کبیر( ب)به عنوان کاپ اخلاق دست یافت.
 
۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۳۱
کد خبر : ۲۵۴,۶۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید