ابوالفضل یاوری رئیس انجمن ژیمناستیک کارگران استان یزد؛

حضور فرزندان پسر کارگران یزدی در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی کشور

دومین دوره مسابقات ژیمناستیک فرزندان پسر کارگران کشور در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
حضور فرزندان پسر کارگران یزدی در مسابقات ژیمناستیک قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: رئیس انجمن ژیمناستیک کارگران استان یزد با اعلام این خبر، افزود: دومین دوره مسابقات ژیمناستیک فرزندان کارگران کشور به مناسبت دهه مبارک فجر از دوم بهمن ماه به مدت سه روز برگزار می شود.

ابوالفضل یاوری این مسابقات را ویژه پسران کارگر عنوان کرد و گفت: این مسابقات در گروه های سنی ۹ تا ۱۱ سال و همچنین گروه سنی نوجوان متولدین 1386-1387-1388 برگزار که هر ورزشکار فقط در رده سنی خود مجاز به شرکت در مسابقات می باشد.

وی ارسال فیلم حرکات توسط ورزشکاران در زمان مشخص شده را الزامی دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این مسابقات بصورت مجازی برگزار می شود، ارسال فیلم توسط ورزشکاران باید در زمان تعیین شده انجام شود در غیر اینصورت فیلمها مورد داوری قرار نمی گیرد.

رئیس انجمن ژیمناستیک کارگران استان یزد اظهار کرد: بر این اساس 9 ورزشکار از استان یزد تحت نظر مجتبی یاوری و به سرپرستی داوود یاوری در این مسابقات شرکت می کنند؛ محمد حسین دشتی، امیرعلی آتش پنجه، یوسف کریمی، محمد یاسین دهقانی، سید ابوالفضل زارع، سیدرضا ناصر، دانیال عبدالله زاده، محمد خیراندیش و علی فرهادپور ورزشکارانی هستند که در سه بخش زمینی، خرک حلقه و پرش خرک با سایر شرکت کنندگان رقابت می کنند.

گفتنی است این مسابقات زیر نظر فدراسیون ورزش کارگری داوری می شود.


۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۵۸
کد خبر : ۲۵۴,۷۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید