عبد الملکی در آئین افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور:

بانوان ورزشکار کارگر، سفیران نشاط و کارآمدی هستند

بانوان ورزشکار کارگر، سفیران نشاط و کارآمدی هستند
وزیر تعاون، کار و رفاه  با بیان اینکه بانوان ورزشکار جامعه کارگری،  سفیران نشاط و کارآمدی در فضای کار و تولید کشور هستند، گفت: امید است امکانات و فضای بیشتری برای ورزش بانوان کارگر فراهم شود.
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی "دکتر حجت الله عبدالملکی" در آئین افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور، با تبریک میلاد حضرت فاطمه (س)، از ایشان به عنوان الگوی زنان مسلمان یاد کرد و گفت: خوشبختانه بانوان کارگر در عرصه های مختلف از جمله تولید، عرصه فرهنگی و اجتماعی، قرآنی و ورزشی نیز نقش آفرین بوده و موفقیت های بسیاری ثبت کردند.
 
عبدالملکی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران این فضا را محیا کرده تا زنان همزمان با رعایت کرامت زن مسلمان ایرانی امکان نقش آفرینی در تمام عرصه‌های سیاسی اقتصادی، اجتماعی و ورزشی را داشته باشند.
 
 وی افزود: این مسابقات اتفاق بسیار مهمی در راستای همگام شدن کار و تولید با ورزش است؛ چرا که باعث نشاط و سر زندگی جامعه‌ای و افزایش بهره‌وری تولید می شود.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: تقویت ورزش در بین کارگران، افزایش نیروی روح و جسم کارگران را در پی دارد و باعث می‌شود در عرصه‌های تولید و اقتصاد موثر باشند. 
 
عبدالملکی افزود: این رویداد ورزشی به نوعی ترویج شعائر نیز محسوب می‌شود، به این دلیل که ورزشکاران کارگر می‌توانند به عنوان الگویی برای سایر بانوان، این موضوع را ترویج دهند.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۵۶
کد خبر : ۲۵۵,۰۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید