رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، متن پیام تبریک جواد رمضی بدین شرح است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.

دهه مبارک فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در یاد همه انسان‌ها گشودند و صدای استقلال و آزادی را به گوش جهانیان رساندند.

این ایام یاد آور اراده پولادین مردمی بود که با توکل به خدای متعال توانستند نظام ظلم و ستم و استبداد را در هم شکسته و آزادی و عدالت و استقلال مردم را به عنوان آرمان اسلامی به منصه ظهور برسانند.

چهلمین و سومین سالگرد طلوع آفتاب آزادی و معنویت، در ۲۲ بهمن ماه سال  ۱۳۵۷ از ایران اسلامی که در بیان رهبر کبیر انقلاب اسلامی آن واقعه‌ی بزرگ انفجار نور نامیده شد، را می‌توان آغازگر جنبش‌های عدالت خواهانه و رهایی بخش ملت‌ها در سراسر جهان به حساب آورد که قدرت و پیروزی اراده‌ی مردم بر وابستگی، زور و استبداد را به رخ کشیده و یادآور وعده و مشیّت الهی در نصر ضعیفان و محرومان و حاکمیت آنها بر جهان دانست.

بی تردید اگر امروز شاهد آنیم که در اقصی نقاط جهان ، آزادی خواهان در مقابل استکبار و ایادی آنان قد برافراشته و ندای عدالت خواهی و آزادی‌طلبی سر می‌دهند، اهداف بلندی که در منویات و تدابیر داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، تجلی یافته است .

بدینوسیله اینجانب آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی؛ این حماسه تاریخی را به رهبر معظم انقلاب، آحاد ملت شریف ایران و جامعه بزرگ کار و تلاش کشور تبریک و تهنیت عرض نموده؛ عزت و اقتدار و سربلندی ملت و کشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۱۰
کد خبر : ۲۵۵,۸۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید