همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ نقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با حضور در جمع خانواده کار تلاش و همزمان با ورزش صبحگاهی زنگ انقلاب را به صورت نمادین در کارخانه سیمان آرتا اردبیل نواخت.
همزمان با ورزش صبحگاهی کارگران زنگ نقلاب در کارخانه سیمان اردبیل نواخته شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ مراسم ورزش صبحگاهی کارگری همزمان با برنامه نمادین زنگ انقلاب در اولینروز دهه مبارک فجر در شرکت سیمان آرتا اردبیل با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس هیات ورزش کارگری،مدیران و کارگران شرکت سیمان آرتا اردبیل برگزار گردید.

علی مهری گفت: این مراسم  با شعار ورزش، نشاط، بهره وری و تولید راس ساعت 8 صبح روز سه شنبه همزمان با ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل با حضور جمع کثیری از خانواده کار و تلاش کارخانه سیمان آرتا اردبیل انجام گردید و با انجام حرکات ورزشی و ایروبیک ادامه یافت.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل پس از نواختن زنگ نمادین انقلاب در محل شرکت سیمان آرتا اردبیل در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی بخصوص در بین جامعه کار و تلاش گفت: جامعه کار تولید و کارگران استان جز نجیب ترین آحاد جامعه هستند که با تحمل تمام سختی ها در استان، نبض تولید را زنده نشگه داشته اند.

وی یادآور شد: استان اردبیل به لحاظ اعتراضات و تجمعات کارگری در رتبه های آخر قرار دارد و امروز خوشحالیم در چهلمین و سومین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بین جامعه کارگری هستیم.

در ادامه این مراسم از مدیرعامل، مسئولین خانه بهداشت کارگری و کارگران ورزشکار این واحد تولیدی تجلیل شد.

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۶:۲۱
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل |
کد خبر : ۲۵۵,۹۷۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید