پایان مسابقات ژیمناستیک قهرمانی فرزندان پسر کارگران کشور در بستر فضای مجازی:

کسب مقام دوم توسط محمدحسین دشتی در دومین دوره مسابقات ژیمناستیک فرزندان کارگران کشور

مسابقات ژیمناستیک قهرمانی فرزندان پسر کارگران کشور در بستر فضای مجازی ما معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
کسب مقام دوم توسط محمدحسین دشتی در دومین دوره مسابقات ژیمناستیک فرزندان کارگران کشور
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: رئیس انجمن ژیمناستیک کارگران استان یزد ضمن اشاره به سطح بالای این مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات که در بستر فضای مجازی برگزار شد بیش از 200 نفر از فرزندان کارگران کشور با هم به رقابت پرداختند و این حضور کم نظیر باعث بالارفتن کیفیت مسابقات شد.
ابوالفضل یاوری افزود: این مسابقات به مناسبت دهه مبارک فجر و به همت فدراسیون ورزش کارگری و انجمن ژیمناستیک کارگران کشور برنامه ریزی و اجرا شد که از یزد نیز 9 ورزشکار با ارسال فیلم از حرکات خود در این رقابتها حضور داشتند.
وی از کسب یک مقام دومی توسط ورزشکار یزدی خبر داد و خاطرنشان کرد: ورزشکارانی که از یزد در این رقابتها حضور داشتند عملکرد قابل قبولی داشتند و محمدحسین دشتی در بخش حرکات زمینی موفق شد مقام دوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.
رئیس انجمن ژیمناستیک کارگران استان یزد اظهار کرد: محمد حسین دشتی، امیرعلی آتش پنجه، یوسف کریمی، محمد یاسین دهقانی، سید ابوالفضل زارع، سیدرضا ناصر، دانیال عبدالله زاده، محمد خیراندیش و علی فرهادپور ورزشکارانی بودند که تحت نظر مجتبی یاوری و به سرپرستی داوود یاوری در این مسابقات حضور داشتند.

تیم ژیمناستیک


۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۰۰
کد خبر : ۲۵۶,۰۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید