همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد انجام شد:

نواخته شدن زنگ انقلاب و برگزاری مسابقات المپیاد ورزش کارگری یزد در کارخانجات تولیدی شهید قندی

در اولین روز از دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور محمدرضا فلاحتی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، اعضای کمیته کارگری و کارآفرینی، برخی از مدیران کل دستگاه های شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و کارگران شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد، زنگ انقلاب به صدا درآمد.
نواخته شدن زنگ انقلاب و برگزاری مسابقات المپیاد ورزش کارگری یزد در کارخانجات تولیدی شهید قندی
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی وظیفه جامعه کار و تولید در چهل و سومین بهار انقلاب را رونق و افزایش تولید برشمرد و افزود: کارگران، تولید کنندگان، کارآفرینان به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان افسران دفاع مقدس اقتصادی هستند.
محمدرضا فلاحتی با بیان اینکه در یک دهه اخیر تمام دنیا در بحث اقتصادی به ایران فشار آورند گفت: بعد از جنگ نظامی، فرهنگی و ... دشمن رو به جنگ اقتصاد و فشارهای اقتصادی بر مردم آورده است و آخرین حربه دشمن هم همین جنگ است؛ با همت همه تولیدکنندگان دشمن در این جنگ شکست می خورد و ملت ایران قطعا پیروز این میدان است.
پس از پایان این مراسم و به منظور ایجاد شور و نشاط میان کارگران شرکت شهید قندی یزد، مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان برگزار شد.
در این مسابقات که با حضور محمدرضا فلاحتی انجام شد کارگران شرکت در 7 رشته ورزشی با هم رقابت کردند و در پایان در رشته طناب کشی تیم متشکل از پیمان سلیمی، محمد فتحی، محمدجواد دهقان، مهران کدخدایی و حسین حسن زاده با عبور از سایر رقبا عنوان نخست را از آن خود کردند.
در سایر رشته نیز محمد دهقان در دو رشته دو سرعت و هدف زنی باتوپ، مهران کدخدایی در رشته پرتاب توپ مدیسن بال، مرتضی مراد در رشته طناب زنی، سجاد خراسانی در رشته روپایی زدن و محمود دشتی در رشته قوی ترین مرد کارگر موق به کسب رتبه اول شدند.
۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۱۵
کد خبر : ۲۵۶,۹۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید