رقابت کارگران شهرداری بافق در مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان

به منظور گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات المپیاد ورزش کارگری در شهرستان بافق، ویژه کارگران شهرداری این شهر برگزار شد.
رقابت کارگران شهرداری بافق در مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: به منظور گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات المپیاد ورزش کارگری در شهرستان بافق، ویژه کارگران شهرداری این شهر برگزار شد.
در این مسابقات که با هدف ایجاد شور و نشاط میان جامعه کار و تلاش بافق و همچنین به منظور گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران انجام شد، قریب به 45 نفر از کارگران شهرداری بافق در 7 رشته ورزشی با هم مسابقه دادند.
پس از پایان رقابت ها ناصر اسکندری موفق شد در دو رشته پرتاب توپ مدیسن بال و هدف زنی با توپ مقام نخست را بدست آورد. در رشته های دو سرعت و قوی ترین مرد کارگر نیز پیمان مرشدزاده مقام اول را کسب کرد. عباسعلی رنجبر در رشته طناب زنی و تیم متشکل از عباسعلی رنجبر، ابوالفضل رنجبر، علی حقیقی، محمدرضا قاسمی پور و ناصر اسکندری موفق شد با عملکرد بهتر در جایگاه اول قرار بگیرد.
*هدف از برگزاری این المپیاد تحقق شعار ورزش، نشاط، بهره وری و همچنین فرهنگ سازی در زمینه ورزش و ایجاد محیطی شاد برای کارگران در واحدهای تولیدی است؛ نفرات برتر هر رشته به همراه تیم برتر طناب کشی از هر واحد تولیدی به مسابقات استانی راه خواهند یافت.
۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۱۶
کد خبر : ۲۵۶,۹۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید