کمال تنها مدیرکل ورزش کارگران تاکید کرد

استفاده مطلوب از مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران

استفاده مطلوب از مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران
مدیرکل ورزش کارگران در بازدید از مجموعه های ورزشی و اقامتی مشهد مقدس بر توسعه کمی و کیفی این مجموعه ها و حفظ و نگهداری آن تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی ورزش کارگران، کمال تنها که هفته گذشته با حکم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرکل ورزش کارگران انتخاب شد در نخستین سفر استانی به همراه احمد اسناوندی معاون اداره کل ورزشی و رییس نظارت بر مجموعه های ورزشی کارگران ، از زائرسرای کارگران مشهد مقدس و مجموعه های ورزشی شماره یک و دو این شهر بازدید کرد و با مدیریت و پرسنل این مجموعه ها به گفت و گو پرداخت.
مدیرکل ورزش کارگران در حاشیه این بازدید ها گفت: زائر سرای کارگران در یکی از بهترین مناطق مشهد مقدس واقع شده و با امکانات خوبی که دارد می تواند دوباره با فروکش کردن اپیدمی کرونا میزبان کارگران و خانواده های محترم ایشان از سراسر کشور باشد.
کمال تنها افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که خانواده محترم کارگران وقتی برای زیارت حرم آقا امام رضا به این زائر سرا می آید بهره لازم را از فضای ورزشی و تفریحی مجموعه ببرد.
بازدید از مجموعه ورزشی شماره 1 و شماره 2 از جمله دیگر برنامه های سفره یک روزه مدیرکل و معاون ورزش کارگران به مشهد مقدس بود.
۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴
کد خبر : ۲۵۷,۰۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید