اصفهان، خوزستان و کرمان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ششمین دوره مسابقات کارگری پرورش اندام انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیا قرار گرفتند

اصفهان، خوزستان و کرمان به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ششمین دوره مسابقات کارگری پرورش اندام انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیا قرار گرفتند
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری،ششمین دوره مسابقات کارگری پرورش اندام ساعتی پیش به پایان رسید و نتایج زیر بدست آمد:
 
در رشته بادی بیلدینگ بزرگسالان ۶۵
داوود بهداد از اصفهان مقام اول، منصور زارعیان از اصفهان مقام دوم و ناصر رحمانی نیا از تهران مقام سوم

 

در رشته بادی بیلدینگ بزرگسالان ۷۰
سجاد سلیمی اصفهان مقام اول، محمدرضا گل مکانی خراسان رضوی مقام دوم و فردین مردانی اصفهان مقام سوم

 

بادی بیلدینگ بزرگسالان ۷۵
علیرضا تقی بیگی اصفهان مقام اول و رضا خواجه تبار ساکوشی مازندران مقام دوم

 

بادی بیلدینگ بزرگسالان ۸۰
شهاب دهقان خراسان رضوی مقام اول، علی علیرضایی اصفهان مقام دوم و محمد ببینی فر اصفهان مقام سوم

 

بادی بیلدینگ بزرگسالان ۸۵
محمد پایان کیجی اصفهان مقام اول و امین شاه قلیان اصفهان مقام دوم
 
بادی بیلدینگ بزرگسالان ۹۰
رضا دهقانی فارس مقام اول نوید، دهقانی اصفهان مقام دوم و امیر مغز روناسی اصفهان مقام سوم

 

بادی بیلدینگ بزرگسالان ۱۰۰
امین روشنایی اصفهان مقام اول مهدیه اصفهان مقام دوم رضوی اصفهان مقام سوم
 
بادی بیلدینگ بزرگسالان ۱۰۰+
حسین موذنی ریزی اصفهان مقام اول و مهدی بااوش اصفهان مقام دوم
 
جوانان ۷۵-
نوید دهقانی اصفهان مقام اول، علیرضا تقی بیگی اصفهان مقام دوم و رضا خواجه تبار مازندران مقام سوم

 

 پیشکسوتان -۸۰ 
فردین مردانی اصفهان مقام اول، امیر ظهوریان شکیب خراسان رضوی مقام دوم و مجید هنرمند زاده اصفهان مقام سوم 

 

پیشکسوتان + ۸۰ 
محمدعلی مستأجران گورتانی مقام اول، آرمان حسنوند لرستان مقام دوم و امین شاه قلیان قهفرخی اصفهان مقام سوم
 
بادی کلاسیک ۱۶۸
بهادر جوادی اصفهان مقام اول، مصطفی جوکار اصفهان مقاله دوم و عادل میان آبی خوزستان مقام سوم

 

بادی کلاسیک ۱۷۱
 مهدی یزدانی اصفهان مقام اول، سعید روزبهانی اصفهان مقام دوم و حسین شوقی خراسان رضوی مقام سوم 

 

بادی کلاسیک ۱۷۵ 
مصطفی احمدی مرکزی مقام اول، مصطفی جمشیدیان اصفهان مقام دوم و مجید پورانی آذربایجان شرقی مقام سوم

 

 بادی کلاسیک ۱۸۰ 
مهرداد دریکوند‌ لرستان مقام اول، رضا اسلامی نژاد خراسان رضوی مقام دوم و حمید فرد زارعی خوزستان مقام سوم

 

 بادی کلاسیک + ۱۸۰ 
حمید علامی اصفهان مقام اول، ایمان کبیری مرکزی دوم و علیرضا صادق پور مازندران مقام سوم
 
فیزیک کلاسیک ۱۶۸
امجد برامسین قم مقام اول، حامد طاهریان اصفهان مقام دوم و شیب رستخیر مازندران مقام سوم

 

 فیزیک‌کلاسیک ۱۷۱ 
امیررضا محمدی گیلان مقام اول، یوسف شعبانی مازندران مقام دوم و مهدی چنانی مقام سوم

 

فیزیک کلاسیک ۱۷۵
سید ایوب حسینی اصفهان مقام اول و سید علی مصطفوی اصفهان مقام دوم

 

فیزیک کلاسیک ۱۸۰
احسان میرجانی اصفهان مقام اول امیر کوچکی فشکی تهران مقام دوم و مهدی شعیبی اصفهان مقام سوم

 

فیزیک کلاسیک +۱۸۰
حسن کوچکی تهران مقام اول، بهنام شاهی اصفهان مقام دوم و مهدی کریم سلمانی کرمانی مقام سوم

 

فیزیک  ۱۷۰
آذر فتحی اصفهان مقام اول، سعید جلیلوند مازندران مقام دوم و علی حیدری خوزستان مقام سوم

 

فیزیک ۱۷۳
محمد جواد هادی نژاد تهران مقام اول، روح الله کردی اصفهان مقام دوم و جابر زاهدی اصفهان مقام سوم

 

فیزیک ۱۷۶
حامد دهقانی نیا اصفهان مقام اول، سینا قدیمیان اصفهان مقام دوم و سعید فروغی اصفهان مقام سوم
 
فیزیک ۱۷۹ 
علی تمنایی اصفهان مقام اول، مهدی آقاجانی اصفهان مقام دوم و کیوان رشیدی اصفهان مقام سوم

 

فیزیک ۱۸۲ 
محمد حسین منصوری کرمان مقام اول، عباس براتی اصفهان مقام دوم و مرتضی اصغری اصفهان مقام سوم

 

فیزیک +۱۸۲
رضا نیازی خوزستان مقام اول، سید سامان میرحسینی اصفهان مقام دوم و رضا آقبلاغی آذربایجان شرقی مقام سوم
 
ماسکولار آزاد
رامین نادری اصفهان مقام اول، علیرضا شهشهانی اصفهان مقام دوم و علی غلامی اصل اصفهان مقام سوم
 
در پایان نیز استان های اصفهان، خوزستان و کرمان به ترتیب توانستند در جایگاه های اول تا سوم این دوره از مسابقات بایستند.

 

اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، فرماندار نجف آباد، معاون مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان، رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد،رئیس هیات ورزش کارگری استان اصفهان،رئیس و اعضای انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگران کشور و دیگر مسئولین برگزار گردید.

۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۲۰
کد خبر : ۲۵۷,۱۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید