افتخاری دیگر برای ورزش و جامعه کار و تلاش استان یزد

تیم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اردکان قهرمان مسابقات دارت کارگران کشور

مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی سمنان برگزار و تیم معدنی و صنعتی چادرملو اردکان موفق شد در بخش آقایان بر سکوی نخست این رقابتها بایستد.
تیم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اردکان قهرمان مسابقات دارت کارگران کشور
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: حمیدرضا مهرکیش مربی تیم استان یزد در این رقابتها با اعلام این خبر گفت: مسابقات دارت قهرمانی کارگران کشور گرامیداشت دهه فجر در بخش مردان با حضور ۶۴ بازیکن از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی ،کرمان، یزد، مرکزی، گلستان، خوزستان، سمنان، تهران، مازندران، کردستان، اصفهان، اردبیل، قم و ایلام به میزبانی هیات ورزش کارگری استان سمنان و در شهر شاهرود برگزار شد.
وی افزود: تیم دارت کارگران یزد با نام و حمایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اردکان و متشکل از محمدعلی فرقانی، حمیدرضا غفاری، علیرضا شایق و علیرضاهمدانی زاده به سرپرستی رضا صابری زاده در این رقابتها حضور داشت که در پایان با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز در بخش انفرادی، موفق شد با کسب ۷۶ امتیاز مقام اول تیمی مسابقات را بدست آورد.
مهرکیش در این خصوص ادامه داد:
در بخش انفرادی محمدعلی فرقانی از یزد موفق شد با کسب نتایج بهتر نسبت به سایر رقبا صاحب گردن آویز طلا شود؛ حمیدرضا غفاری دیگر ورزشکار یزدی پس از رامین ناصری از اردبیل در کنار ابوالفضل زارع از کرمان به مقام سوم مشترک این رقابتها دست یافت.
وی در ادامه به کسب مقام پنجم تیمی توسط تیم بانوان استان در این مسابقات اشاره کرد و افزود: تیم بانوان کارگر استان نیز با حضور مریم اژدری، محبوبه کارگر، مریم جعفری و طاهره کریمی و به مربیگری فائزه دشتی جوان در این رقابتها حاضر شد و در بین ۱۰ تیم به مقام پنجمی این مسابقات بسنده کرد.
این مسابقات از ۱۹ تا ۲۱ بهمن به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی شاهرود سمنان برگزار شد و تیم های اردبیل و خراسان رضوی پس یزد به ترتیب در رتبه های دوم و سوم تیمی این رقابتها قرار گرفتند.

تیم معدنی و صنعتی چادرملو اردکان قهرمان مسابقات دارت کارگران کشور
تیم معدنی و صنعتی چادرملو اردکان قهرمان مسابقات دارت کارگران کشور

۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶
کد خبر : ۲۵۷,۴۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید