ظهر امروز صورت گرفت

دیدار مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مسئولین و کارکنان فدراسیون ورزش کارگری

دیدار مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مسئولین و کارکنان فدراسیون ورزش کارگری
به گزارش پایگاه خبری ورزش کارگری مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز با حضور در فدراسیون ورزش کارگری با مسئولین و کارکنان این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که احمد اسناوندی و پریسا خواجه نژاد معاونین اداره کل ایشان را همراهی می کردند بر گسترش همکاری و همفکری اداره کل امور ورزشی و فدراسیون ورزش کارگری تاکید شد.
 
کمال تنها در این دیدار ورزش کارگری را دارای قدمت بسیار پرافتخار و ارزشمند دانسته و گفت: بسیاری از ورزشکارانی که به ورزش حرفه ای روی آورده اند و افتخاراتی را برای ورزش کشور خلق کردند فعالیت ورزشی خود را از تیم های کارگری آغاز کردند.
ایشان ضمن اشاره به موفقیت های بدست آمده در ورزش کارگری افزودند: نیازمند ایجاد تحول در ورزش کارگری هستیم و این مهم میسر نمیشود مگر با اهتمام و توجه و تعامل بیش از پیش مسئولین و کارکنان این حوزه

 

مدیر کل امور ورزشی در ادامه خدمتگزاری به قشر عزیز و شریف کارگر را افتخار دانستند و افزودند: در راستای رسیدن به اهداف مورد نظر و جلب رضایت جامعه هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد زیرا فرصت خدمتگزاری بسیار محدود است.

ایشان در ادامه افزودند: همه ما در قبال وظایف و اختیاراتی که بر عهده داریم مسئول هستیم و باید تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده بکار بگیریم.

پرهیز از پرداختن به حواشی و تمرکز بر اصول، فعالیت در چارچوب وظایف تعریف شده، تقویت اخلاق در ورزش، تبدیل آسیب ها و تهدیدات به فرصت، تغییر نگرش به ورزش، برنامه ریزی مدون، فعالیت های ورزشی متناسب با وضعیت فعلی ناشی از پاندمی کرونا و ضرورت فعالیت بیشتر در بستر مجازی، رفع موانع ساختاری و امید بخشی به جامعه از دیگر مواردی بود که مدیرکل امور ورزشی در این دیدار صمیمانه به آن اشاره کرد.

جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل امور ورزشی ابراز امیدواری کرد در دوره جدید شاهد افزایش تعامل و همکاریهای فی مابین باشیم.

گفتنی است در این دیدار مسئولین و کارکنان کمیته های مختلف فدراسیون ضمن معرفی خود به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات و موانع پیش روی ورزش کارگری پرداختند.
۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۶:۴۸
کد خبر : ۲۵۷,۴۹۸
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید