مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس آغاز شد

این دوره از رقابت ها با حضور ۸ تیم از خوزستان،اصفهان،فولاد هرمزگان،البرز،کرمان،آلومینیوم هرمزگان،خراسان رضوی و لرستان در حال برگزاری است.
مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران کشور در بندرعباس آغاز شد
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان،این دوره از مسابقات به میزبانی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان و پشتیبانی شرکت های فولاد هرمزگان و آلومینیوم المهدی ۲۳ بهمن ماه در مجموعه ورزشی تختی بندرعباس آغاز شد.
 
گفتنی است این دوره از رقابت ها با حضور ۸ تیم از خوزستان،اصفهان،فولادهرمزگان،البرز،کرمان،آلومینیوم هرمزگان،خراسان رضوی و لرستان در حال برگزاری است.
 
در روز نخست تیم های خوزستان و کرمان توانستند با غلبه بر رقیبان خود تیم های اصفهان و خراسان رضوی را پشت سر بگذارند و تیم های آلومینیوم هرمزگان و لرستان،فولاد هرمزگان و البرز با تساوی به کار خود پایان دادند.
 
در روز ۲۴ بهمن ماه نیز تیم های کرمان،خوزستان و اصفهان به ترتیب توانستند رقیبان خود را از لرستان،البرز و فولاد هرمزگان شکست دهند و تیم های آلومینیوم هرمزگان و خراسان رضوی نیز به تساوی بسنده کردند.
 
امروز دوشنبه ۲۵ بهمن نیز تیم های اصفهان،خراسان رضوی،آلومینیوم هرمزگان و فولاد هرمزگان به ترتیب به مصاف حریفان خود از استان های البرز،لرستان،کرمان و خوزستان خواهند رفت.
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۵۷,۷۶۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید