در آیین اختتامیه هشتمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اعلام گردید

حضور 112 هزار نفر از پرسنل به همراه خانواده در برنامه های فرهنگی ورزشی اَبر کارخانه گیتی پسند اصفهان در سال 1400

حضور 112 هزار نفر از پرسنل  به همراه خانواده در برنامه  های فرهنگی ورزشی اَبر کارخانه گیتی پسند اصفهان در سال 1400
در آیین اختتامیه هشتمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند اعلام گردید
112 هزار نفر شرکت کننده در برنامه  های فرهنگی ورزشی اَبر کارخانه گیتی پسند اصفهان
آیین اختتامیه هشتمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان گروه صنایع گیتی پسند ظهر روز دوشنبه 25/11/1400با حضور مدیران و کارکنان منتخب  این گروه برگزار شد.
در این مراسم که به میزبانی شرکت آتی لوله سپاهان برگزار شد جوایز نفرات برتر مسابقات مدیران و کارکنان گروه صنایع گیتی پسند وجوایز میلیونی و ویژه دومین دوره مسابقه برخط جایزه باران ورزشی در سال 1400 اهدا شد.
حاج علیرضا جنتی مدیر عامل گروه صنایع گیتی پسند سخنران  در این مراسم اظهار داشت: نگاه ویژه ای به ورزش کارکنان و خانواده آنان داریم، خوشحالیم در این مجموعه این حجم استقبال از ورزش را می‌بینیم، قدرت فعالیت های ورزشی ما با توجه به شرایط کرونا محدود است ولی تمام تلاش خود را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.
مدیر عامل گروه صنایع گیتی پسند در مورد جشنواره خلاقیت کارکنان گروه صنایع گیتی پسند نیز گفت:برای اولین بار استارت این جشنواره را زدیم و امیدواریم در آینده شاهد استقبال بیشتر از این طرح باشیم.
ایشان همچنین در مورد راه اندازی صندوق مهر گیتی فرمود: در دو سال گذشته این صندوق را با حضور خبرگان راه اندازی کردیم و دنبال خدمات رسانی به کارکنان زحمتکش گیتی پسند هستیم.
محمد حسین عراقی زاده قائم مقام و عضو هیئت مدیره باشگاه گیتی پسند هم دیگر سخنران این مراسم بود و گفت: در فعالیت های ورزشی باشگاه گیتی پسند در سال 1400 بیش از 112 هزار مشارکت کننده حضور داشتند که نسبت به سال قبل حضور چندین برابری شاهد هستیم.
عراقی زاده افزود:ورزش صبحگاهی، مسابقات درون واحدی، مسابقات مدیران و کارکنان،مسابقات دفاتر ستادی و جایزه باران باشگاه فعالیت های این مجموعه در بخش ورزش کارکنان و خانواده های گروه صنایع گیتی پسند بود که با استقبال بی نظیری همراه شد.
تجلیل از برگزیدگان جشنواره خلاقیت کارکنان گروه صنایع گیتی پسند دیگر مراسم این روز بود که به تعداد 20 اثر برتر، لوح یادبود اهدا شد.
 
 
۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۳:۰۹
مهدی خراطی مهابادی روابط عمومی هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان |
کد خبر : ۲۵۸,۶۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید