تطهیری سر مربی تیم فوتوالی باشگاه پیکان شد

محمد تطهیری از همکاران حوزه فرهنگی و ورزشی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان است که عناوین و سوابق درخشانی در کارنامه ورزشی خود دارد.
تطهیری سر مربی تیم فوتوالی باشگاه پیکان شد
به گزارش روابط عمومی  هیات ورزش کارگری استان گیلان به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، طی نشستی صمیمی میان امیرعطابخش مدیر عامل باشگاه پیکان و محمد تطهیری سر مربی تیم ملی فوتوالی برگزار گردید که بعد از انجام مذاکرات و بررسی به عمل آمده با تصمیم عطابخش مقرر گردید پیکان در رشته فوتوالی تیم داری کند وسال آینده حضوری قدرتمند در این رشته جدید داشته باشد .

عطا بخش ضمن خرسندی از تیم داری در رشته فوتوالی اذعان نمود حمایت پیکان از ورزشهای نو پا بخشی از مسئولیت اجتماعی این باشگاه است که با پشتیبانی گروه صنعتی ایران خودرو صورت میگیرد. با ظرفیت هایی که از محمد تطهیری سر مربی تیم ملی فوتوالی سراغ داریم واستعداد و توانمندی بازیکنان این رشته، امیدوارم قدم های محکمی در راستای معرفی وپیشرفت این رشته ورزشی در ایران داشته باشیم.

محمد تطهیری سرمربی پیکان در خصوص تیم داری پیکان در رشته مهیج فوتوالی نیزاظهار داشت: خوشحالم که فرصت همکاری با باشگاه خوشنام و با سابقه پیکان پیش آمد.از حسن اعتماد آقای مهندس عطا بخش کمال تشکر را دارم. قطعا با امکانات و زیر ساخت های خوب مجموعه پیکان میتوانیم تیمی قدرتمند روانه مسابقات کنیم. امیدوارم با حمایت های باشگاه و گروه بزرگ صنعتی ایران خودرو گام های مثبتی در رشد و پیشرفت این رشته پرهیجان و جوان پسند داشته باشیم.

وی در مورد برگزاری مسابقات فوتوالی اضافه کرد :قرار است اولین دوره لیگ برتر فوتوالی به همت رئیس فدراسیون فوتوالی آقای خراسانی و انجمن فوتوالی فدراسیون روستایی و بومی کشور آقای موسوی ازاواسط اسفند در خوزستان برگزار شود.

محمد تطهیری سرمربی تیم فوتوالی پیکان سوابقی نظیر سرمربی تیم های ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان را در کارنامه خود دارد و با کسب عناوینی چون نائب قهرمان المپیک ساحلی (تایلند2014)،مقام سوم جهان(مالزی2015) و نائب قهرمان جهان(تایلند2018) از پر افتخارترین مربیان این رشته محسوب میشود.

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳
کد خبر : ۲۵۹,۲۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید