کوهپیمایی و صعود کارگران استان به ارتفاعات دره گاهان تفت

کارگران استان در یک روز تعطیل در همایش کوهپیمایی شرکت کردند.
کوهپیمایی و صعود کارگران استان به ارتفاعات دره گاهان تفت
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: محمدهادی آقایی دبیر هیات ورزش کارگری استان از صعود کارگران کوهنورد استان به ارتفاعات تفت خبر داد و گفت: هیات ورزش کارگری یزد با همکاری انجمن کوهنوردی کارگران استان روز جمعه همایش کوهپیمایی و صعود به ارتفاعات دره گاهان باغشهر تفت برگزار و یک روز متفاوت شاد و با انرژی را رقم زدند.
وی افزود: در این همایش که با حضور مهدی گلشن نیا رئیس انجمن کوهنوردی کارگران و به سرپرستی علی عزیزی از ساعت 6:30 صبح آغاز شد، قریب به 40 نفر از کوهنوردان جامعه کار و تلاش یزد حضور داشتند.
دبیر هیات ورزش کارگری استان این همایش را چندمنظوره عنوان کرد و ادامه داد: قبل از حرکت در مسیر کوه و آبشار، ابتدا نرمش صبحگاهی و حرکات کششی انجام شد؛ سیما استرکی نایب رئیس انجمن کوهنوردی نیز ضمن تشریح چگونگی آسیب پذیری محیط زیست، کیسه هایی جهت جمع آوری ناخالصی های محیط در طول مسیر رفت و برگشت بین شرکت کنندگان توزیع کردند.
آقایی کاشت بذر در ارتفاعات را یکی دیگر از برنامه های این همایش دانست و گفت: به منظور حفظ محیط زیست و منابع طبیعی بذرهایی که مناسب مناطق کوهستانی باشند توسط نماینده محترم اداره منابع طبیعی میان اعضای حاضر توزیع و در جاهای مناسب کاشته شد.

132۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴
کد خبر : ۲۵۹,۳۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید