در دهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد:

طوفان 5 دقیقه ای کاشی اُرچین برای رسیدن به جام پنجم/ گلات اُرچین در جام فوتسال کارگران میبد

دهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد گرامیداشت دهه مبارک فجر، همزمان با عید بزرگ مبعث پایان یافت.
طوفان 5 دقیقه ای کاشی اُرچین برای رسیدن به جام پنجم/ گلات اُرچین در جام فوتسال کارگران میبد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ این مسابقات از بهمن ماه با حضور 16 تیم در 4 گروه کار خود را آغاز کرد و همزمان با عید بزرگ مبعث رسول گرامی اسلام، با معرفی تیم های اول تا سوم به کار خود پایان داد.

در اختتامیه این رقابتها ابتدا در دیدار رده بندی تیم مجتمع کاشی میبد موفق شد دو بار دروازه کاشی مریم را باز کند و با حفظ این نتیجه مقام سوم این دوره را از آن خود کند.

در ادامه دیدار فینال میان تیم های پر افتخار و قدرتمند کاشی اُرچین مدافع عنوان قهرمانی و کاشی باستان در حضور فرماندار و برخی از مسئولین و جامعه کار و تلاش میبد برگزار شد.

در این دیدار تیم کاشی اُرچین که قهرمانی 4 دوره فوتسال کارگران میبد رو یدک می کشید، 4 بار دروازه اش را مقابل قهرمان سه دوره این رقابتها باز شده دید و تنها یک گل به ثمر رساند؛ این پایان کار نبود و در حالی که همه کاشی باستان را برنده این دیدار می دانستند، اُرچین با طوفان 5 دقیقه ای 3 بار دیگر دروازه حریف را گشود و کار را به تساوی کشاند.

در ضربات پنالتی تیم اُرچین موفق شد با نتیجه 4 بر 3 کاشی باستان رقیب دیرینه اش را از پیش رو بردارد و علاوه بر کسب قهرمانی در دهمین دوره این مسابقات، برای پنجمین بار متوالی فاتح این رقابتها شود و با گلات قهرمانی به نوعی تاریخ ساز و دست نیافتنی شود.

به این ترتیب دهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری هیات ورزش کارگری و مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران میبد برگزار و در پایان کاشی اُرچین قهرمان، کاشی باستان نایب قهرمان و مجتمع کاشی نیز بر سکوی سوم ایستاد؛ از تیم های کاشی مریم و کاشی گلچین بعنوان تیم های اخلاق تجلیل شد.

گفتنی است مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور فرماندار، سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کارو رفاه اجتماعی، رئیس هیات ورزش کارگری استان، پیشکسوتان ورزش کارگری و برخی دیگر از مسئولین شهرستان میبد برگزار شد.

 

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۷
کد خبر : ۲۵۹,۶۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید