کاروان ورزش و نشاط وارد شرکت فولاد سپهر شد

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل: با میزبانی شرکت فولاد سپهر انصار اولین کاروان ورزش و نشاط استان اردبیل برگزار شد.
کاروان ورزش و نشاط وارد شرکت فولاد سپهر شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان اردبیل؛ علی مهری با عنوان اینکه به دنبال پویایی محیط کار هستیم گفت: با شیوع ویروس کرونا و محدودیت فعالیت های ورزش و برگزاری مسابقات تصمیم برآن شد که با راه اندازی کاروان ورزش و نشاط و حضور در واحدهای تولیدی استان شادابی و نشاط را به محیط کار بازگردانیم.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با اشاره به پوشش ویدئو کنفرانسی این کاروان عنوان عنوان کرد: این برنامه به طور همزمان در چهار استان در سطح کشور برگزار و کارگران واحدهای تولیدی به انجام حرکات ورزشی، نمایشی و مسابقه پرداختند.

وی اضافه کرد: شرکت فولاد سپهر انصار میزبان اولین کاروان ورزش و نشاط در استان بود که معاون اجتماعی و فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس فدراسیون ورزش کارگری به صورت زنده و از طریق بستر اینترنت نظاره‌گر این برنامه بودند.

علی مهری تصریح کرد: اجرای برنامه‌های ورزش همگانی، مسابقه کاتا، هنرهای رزمی، روپایی، شطرنج و مچ اندازی کارگران از برنامه های اجرا شده کاروان ورزش و نشاط در شرکت فولاد سپهر انصار بود.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری آقایان رضا مهدی زاده در رشته هنرهای رزمی، محسن پیرنیا در رشته مچ اندازی، بابک بدری در رشته روپایی، داود احمدی در رشته شطرنج و تیم تولید در رشته طناب کشی موفق به کسب رتبه برتر شدند.

 

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۱۸
کد خبر : ۲۶۰,۲۸۴
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید