رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه:

روز درخت کاری بهانه ایست برای احترام گذاشتن به محیط زیست و طبیعت

رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه گفت: روز درختکاری بهانه ‌ای است برای این که ما به محیط زیست و طبیعت احترام گذشته و آن را احیاء و آن را با دقت بیشتری نگه داری نمائیم.
روز درخت کاری بهانه ایست برای احترام گذاشتن به محیط زیست و طبیعت

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، محمد شهبازیان به همراه مختار احمدی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که در مراسم 15 اسفند روز درختکاری با کاشت چندین اسلحه نهال، در اهمیت روز درختکاری، اظهار نمود: در ادیان و فرهنگ های مختلف جهان، درخت و درختکاری جایگاه خاصی دارد و دین مقدس اسلام نیز بشر را به کاشت درخت تشویق و ترغیب کرده است تا جایی که بعضی از بزرگان دین به این امر اشتغال داشته اند.

رئیس هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه ادامه داد: روز درختکاری بهانه ‌ای است برای این که ما به محیط زیست و طبیعت احترام گذشته و آن را احیاء و آن را با دقت بیشتری نگه داری نمائیم.

محمد شهبازیان افزود: امید است با ایجاد و انتقال این فرهنگ به ویژه به کودکان و نونهالان در این راستا، حتی با کاشتن یک نهال کوچک، کشوری زیبا، آباد و مهمتر از آن هوایی سالم را مهیا کنیم که یقیناً میراثی ماندگار برای نسل های آینده و عملی پسندیده خواهد بود.

از 15 تا 21 اسفند ماه هر سال به عنوان هفته منابع طبیعی و درختکاری نام گذاری شده که به همین مناسبت و به منظور ترویج کاشت درخت و سنت حسنه درختکاری، تعدادی درخت مثمر و غیر مثمر توسط مختار احمدی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد شهبازیان در محل مجموعه های ورزش کارگری کرمانشاه غرس شد.

 

۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ۱۷:۱۸
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۶۰,۳۲۸
کلیدواژه ها: محمد شهبازیان,روز درخت کاری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید