بازدید مدیر کل دفتر بودجه و ذیحساب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پروژه های ورزشی در دست احداث کرمانشاه

مدیر کل دفتر بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه ذیحساب و مدیر کل مالی وزارت در سفر به استان کرمانشاه از پروژه های ورزشی کارگری کرمانشاه بازدید و از نزدیک در جریان ساخت مجموعه های فرهنگی، رفاهی و تفریحی و همچنین مجموعه استخرهای کارگری کرمانشاه قرار گرفتند.
بازدید مدیر کل دفتر بودجه و ذیحساب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پروژه های ورزشی در دست احداث کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه، مدیر کل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان کرمانشاه پس از بازدید از پروژه های ورزشی کارگری کرمانشاه و مجموعه استخرهای کارگری کرمانشاه در نشست هم اندیشی و ارزیابی اعتبارات در این خصوص ضمن بیان اینکه در کشور 38 پروژه ورزشی کارگری با استفاده از منابع ماده 56 در حال احداث و تکمیل می باشد، اظهار نمود: با تکمیل و بهره برداری از پروژه های ورزش کارگری، فرهنگ ورزش در بین کارگران به منظور  کاهش آسیب های اجتماعی توسعه می یابد.

مدیر کل دفتر بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: ایجاد شور و نشاط و افزایش بهره وری نیروی کار جامعه هدف و افزایش قابل توجه سرانه ورزشی جامعه کارگران استان با بهره برداری و فعالیت این پروژه ها بیشتر می شود.

محمدرضا محمدی ذیحساب و مدیرکل امور مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن بیان اینکه برای تکمیل پروژه های ورزش کارگری کرمانشاه از محل اعتبارات موضوع ماده 56 با عاملیت بانک رفاه کارگران، مبلغ 135 میلیارد ریال تخصیص یافته که در حال پرداخت می باشد، اظهار نمود: برای تامین کسری اعتبار از محل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز  مبلغ 40 میلیارد ریال اختصاص یافته که به زودی در اختیار پیمانکار منتخب برای اجرا قرار می گیرد.

مختار احمدی در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی پروژه های فرهنگی ورزشی کارگری استان، گفت: با تکمیل پروژه های ورزش کارگری ضمن اضافه شدن به سرانه ورزش کارگری در استان، پیش بینی می شود بیش از 100 فرصت شغلی مستقیم ایجاد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه فقط 2 شهرستان در استان دارای امکانات ورزش کارگری هستند، گفت: فاز نخست پروژه شامل مجموعه استخرهای مجزا ویژه آقایان و بانوان در کرمانشاه در سال جاری افتتاح و آماده بهره برداری می باشند که با انتخاب بهره بردار و در نظر گرفتن شرایط کرونایی از سال آینده کارگران استان می توانند از امکانات آن بهره مند شوند.

 

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۲۹
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۶۱,۱۰۴
کلیدواژه ها: ریحان سروش مقدم,مدیر کل بودجه,پروژه های در دست احداث ورزش کارگری,ماده 56 قانون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید