به مناسبت میلاد جوان امام حسین علیه السلام انجام شد:

طبیعت گردی کارگران استان در دره کال سنگ تراش خرانق

جمعی از کارگران استان همایش طبیعت گردی یک روزه را برگزار کردند.
طبیعت گردی کارگران استان در دره کال سنگ تراش خرانق
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ به منظور ایجاد شور و نشاط میان کارگران و خانواده های آنها همایش طبیعت گردی با همکاری انجمن کوهنوردی کارگران استان برگزار شد.
در این همایش که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان برگزار شد قریب به 100 نفر از جامعه شریف کارگری و خانواده هایشان مسیر زیبای کال سنگ تراش روستای خرانق را طی کردند.
به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان و پیشگیری از حوادث، مجتبی مژگانیان یکی از اساتید برجسته، دقایقی را در خصوص نکات کاربردی امداد و کمک های اولیه در کوهستان برای نفرات تشریح کرد تا حوادث احتمالی به حداقل برسد.
به منظور هماهنگی بیشتر و نظم در حرکت منسجم، علی عزیزی، مهدی رفاهی و ابوالفضل حیدریان هدایت گروه را بر عهده گرفتند و مهدی قانع و ناهید فرجی از مجریان توانمند برنامه تلویزیونی شهر نشاط (صدا و سیمای مرکز یزد) در طول مسیر با گروه همراه شدند و گزارش هایی نیز تهیه شد که هفته های آتی از شبکه استانی یزد پخش می شود.
محمدهادی آقای دبیر هیات ورزش کارگری که در این مسیر با دیگران همراه شده بود هدف از برگزاری این نوع همایش ها را ایجاد شور و نشاط در میان جامعه شریف کارگری عنوان کرد و حفظ سلامتی آنها را از اولویت های اصلی دانست.
گفتنی است انجمن کوهنوردی کارگران با همکاری هیات ورزش کارگری و مجموعه ورزشی کارگران یزد برنامه های متعدد کوهنوردی و طبیعت گردی در طول سال اجرا می کنند.

کوه
کوه

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۸:۳۴
کد خبر : ۲۶۱,۶۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید