ایجاد انجمن ورزش سه گانه در فدراسیون ورزش کارگری

در حکمی از سوی جواد رمضی، دکتر مهدی گودرزی بعنوان سرپرست انجمن ترای اتلون (سه گانه) فدراسیون ورزش کارگری منصوب شد
ایجاد انجمن ورزش سه گانه در فدراسیون ورزش کارگری
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری در راستای ایجاد انجمن های ورزشی جذاب و متناسب با جامعه هدف و ارتقاء نشاط و پویایی، انجمن ورزش سه گانه فدراسیون با معرفی سرپرست جدید کار خود را آغاز کرد.
 
جواد رمضی در خصوص ایجاد این انجمن گفت: با توجه به اینکه رشته سه گانه در حوزه های مختلف دوگانه، سه گانه و پنج گانه موجب تنوع بخشی به فعالیتهای ورزشی می گردد و ترکیب رشته های ورزشی به نوعی موجب جذابیت و در نتیجه گرایش بیشتر  برای علاقمندان به ورزش می شود بر آن شدیم تا با ایجاد این انجمن که زمینه های آن در ورزش کارگری نیز فراهم است و نیازمند حداقل تجهیزات و امکانات است شاهد حضور جامعه مخاطب بیشتری در مسابقات ورزشی کشور باشیم.
 
رئیس فدراسیون ورزش کارگری افزود: در همین راستا با معرفی آقای دکتر مهدی گودرزی که ریاست فدراسیون ورزش سه گانه کشور را نیز عهده دار هستند این انجمن رسما بعنوان یکی از انجمن های فدراسیون معرفی و در ساختار انجمن های ورزشی قرار گرفت.
 
گفتنی است حکم دکتر گودرزی صبح امروز توسط رئیس فدراسیون ورزش کارگری به ایشان اعطاء گردید.
 
مهدی گودرزی سرپرست انجمن سه گانه نیز ابراز امیدواری کرد با حمایت و همراهی فدراسیون ورزش کارگری شاهد گسترش و تعمیم این رشته جذاب در سطح کشور و برای جامعه شریف و عزیز کارگر خواهیم بود.
وی در ادامه افزود: با ترکیب بسیاری از رشته های ورزشی که بستر آن در ورزش کارگری فراهم است بدنبال مشارکت بیشتر کارگران در فعالیتهای ورزشی سلامت محور و افزایش شور و نشاط آنان هستیم.
۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۰۴
کد خبر : ۲۶۶,۱۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید