دعوت جامعه بزرگ ورزش کارگری کشور جهت حضور حداکثری در راهپیمایی عظیم روز قدس

دعوت جامعه بزرگ ورزش کارگری کشور جهت حضور حداکثری در راهپیمایی عظیم روز قدس

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جامعه بزرگ ورزش کارگری کشور در اطلاعیه ای از کلیه ورزشکاران،پیشکسوتان، مربیان، قهرمانان، داوران و تمامی اعضای این خانواده بزرگ و عموم ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی جهت حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد.

 در این اطلاعیه آمده است:

«بسمه تعالی»

قدس شریف و فلسطین به عنوان مهم‌ترین دغدغه جهان اسلام، همچنان نماد همبستگی و نقطه ثقل وحدت امت اسلامی در ‏رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و جلوه‌ای از مقاومت مسلمانان و مستضعفان جهان با استکبار جهانی محسوب می‌شود.

 خانواده بزرگ ورزش کارگری کشور؛ مبارزه، مقاومت و ایستادگی اسلامی را حق مشروع و قانونی فلسطینیان در دفاع از آب و خاک خود دانسته ‏و این را تنها راه پیروزی مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین علیه صهیونیست‌ها می‌داند.

 میادین ورزش کارگری از عرصه‌هایی هستند که ورزشکاران با تلاش و پشتکار خود، ارزش‌های خود و ایران اسلامی را به نمایش می‌گذارند و اوج آن هنگامی است که ورزشکاران قهرمان این خانواده بزرگ به خاطر ارزش فتوت و جوانمردی، دفاع از مظلوم و ایستادگی مقابل ظلم ‏از مدال و قهرمانی‌شان می‌گذرند. این اقدام غیور مردان کاروتلاش کشور، حرکتی بی‌نظیر و ماندگار در انسجام و هم‌گرایی امت اسلامی و سایر ‏ملت‌های آزادی‌خواه جهان در دفاع از قدس شریف و آرمان‌های به حق ملت مظلوم فلسطین در مقابل کفر و استکبار جهان است.

 خانواده بزرگ ورزش کارگری کشور، ضمن حمایت و ارج نهادن به کار ارزشمند این قهرمانان، ضرورت رعایت از حقوق قانونی مردم فلسطین ‏را در اقصی نقاط گیتی به عنوان نمادی از مقابله با ظلم و اشغالگری و تبعیض‌نژادی صهیونیستی تأکید و تثبیت کرده است و ‏این بار نیز همچون سال‌های گذشته با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس همپای ملت شریف ایران با ‏پرچم حمایت از فلسطین به نوای فطرت انسانی خویش لبیک گفته و پاسخی شایسته به فراخوان مقام عظمای ولایت خواهد داد.

 

                                                                                                                                                                                                                                              "جامعه ورزش کارگری کشور"

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۵۸
کد خبر : ۲۶۶,۲۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید