نشست تخصصی با اعضای شورای شهر تبریز در جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای کلانشهر تبریز

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: بهره وری تولید با بهره وری نیروی کار فراهم می شود. انسان، محور توسعه و محور بهره وری است.
نشست تخصصی با اعضای شورای شهر تبریز در جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای کلانشهر تبریز

🔻به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ،حسین فتحی در نشست تخصصی با اعضای شورای شهر تبریز در جلسه کمیسیون ورزش و جوانان شورای شهر تبریز ،تشکیل این کمیسیون را گامی مهم در ایجاد شادابی جامعه ونشاط اجتماعی و احیاء ورزش و توسعه سرانه ورزشی که برای اولین بار در تبریز تشکیل گردیده عنوان کرد.

🔻وی ورزش راعامل توسعه و امری ضروری برای جامعه کارو تلاش توصیف نموده و از آمادگی این اداره کل برای تحقق اهداف و بر نامه ها ی راهبردی  در راستای توسعه ورزش کارگری خواند و تصریح کرد امید واریم برای نهادینه شدن ورزش همگانی با همراهی هم گام های موثری را در استان بر داریم تا به نتایج ارزشمند آن بر اساس تحقیقات علمی ،ثابت شده در جامعه برسیم.

🔻مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی افزود: ایجاد رونق اقتصادی و ارتقاء نشاط در نیروی کار از وظایف متولیان جامعه کارو تولیداست و در این راستا فدراسیون ورزش کارگری در استانها که یکی از ارکان های مربوط به ارتقاء مولفه سلامت و نشاط و شادابی نیروی کارو تولید است نقش مهمی در این راستا دارد.

✅در ادامه این نشست که با حضور اعضای شورای شهر تبریز بر گزار شد. پس از بیانات دکتر فتحی مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان ، ابوالفضل امیدی گزارشی از عملکرد هیات ورزش کارگری استان در سال 1400 که سال بسیار موفقی نیز برای هیات ورزش کارگری بود ارائه داد و از کمسیون ورزش و جوانان شورا شهر تبریز از بابت تشکیل این کمسیون به ریاست پهلوان هادی اسطوره ورزش استان و قهرمان سالهای سال کشور و جهان در بازی های آسیایی و المپیک جهان بعنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ ورزش استان تقدیر و تشکر کرد.
ابوالفضل امیدی افزود: در سال 1400 هیات ورزش کارگری استان آذربایجان شرقی نیز سهم بسیار بیشتر در ورزش استان داشت بطوریکه در ورزش همگانی و قهرمانی افتخارات بسیاری دست یافت از جمله میزبان 8 رشته ورزشی قهرمانی کارگران کشور بود، 29 تیم به مسابقات قهرمانی کارگران کشور اعزام داشت، 38 رشته مسابقات کارگران استان را برگزار کرد، 28 پویش دوشنبه های ورزش و کار در واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار کرد، 2 کلاس مربیگری برای آقایان و بانوان، سه دوره دانش افزایی، دو دوره توجیهی و دو دوره کارگاه آموزشی برگزار کرد
وی همچنین گفت در سال گذشته هیات ورزش کارگری در عرصه کشوری صاحب عناوین مختلفی شد که از مهم ترین آنها میتوان به کسب عنوان نایب قهرمانی تیم والیبال ساحلی در بندر انزلی ، کسب عنوان قهرمانی پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگران کشور در تبریز، کسب عنوان قهرمانی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی کارگران کشور به میزبانی استان آذربایجان شرقی و کسب عنوان قهرمانی تیم دو صحرانوردی در مسابقات قهرمانی کارگران کشور در استان یزد اشاره کرد.
در پایان جلسه نیز مصوبه های خوبی نیز حاصل شد از جمله مقرر گردید با کمک کمسیون ورزش و جوانان پیست دو ومیدانی کارگران تبریز بازسازی، تجهیز و توسعه یابد

مقرر گردید کارگروهی تشکیل شود و در نقاط مختلف شهر نسبت به ورزش همگانی و توسعه ورزش استان افراد مستعد شناسایی و در عرصه های مختلف بکار گرفته شوند

مقرر گردید تفاهم نامه مشترک فی مابین کمسیون ورزش و جوانان شورای شهر تبریز و هیات ورزش کارگری استان  در خصوص جشنواره ورزشی کارگران استان، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای کارگران در عرصه ورزش و میزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور در تبریز منعقد گردد.

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۶۶,۳۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید