در چهارمین روز از هفته کارگر انجام شد:

نواخته شدن زنگ ورزش کارگری و اجرای همایش صبحگاهی در شرکت پیشگامان عصر ارتباطات

همزمان با هفته کار و کارگر و به منظور ایجاد شور و نشاط میان جامعه شریف کارگری زنگ ورزش کارگری در یکی از شرکت تعاونی های یزد به صدا در آمد و مسابقات ورزشی ویژه کارگران آن برگزار شد.
نواخته شدن زنگ ورزش کارگری و اجرای همایش صبحگاهی در شرکت پیشگامان عصر ارتباطات

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: همزمان با چهارمین روز از هفته کار و کارگر به نام «کارگر، سلامت و تحکیم خانواده» نامگذاری شده است، زنگ ورزش کارگری در شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات یزد به صدا درآمد.
محمد محمدی مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد هدaف از برگزاری این مراسم را افزایش سلامت و نشاط در جامعه کارگری عنوان کرد و افزود: برای اینکه جامعه کارگری بانشاط وسلامت داشته باشیم باید آنها را ترغیب به ورزش کنیم؛ یکی از رسالتهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز توجه به ورزش کارگران است.

وی با اشاره به استقبال خوب کارگران و پرسنل شرکت پیشگامان از این برنامه ورزش صبحگاهی خاطرنشان کرد: کارگران که بدنه اصلی اقتصاد هستند متاسفانه در اکثر موارد وقتی را برای ورزش کردن اختصاص نمی دهند و این امر موجب می شود سرزندگی و شادابی لازم را نه تنها در محیط کار، بلکه در خانه هم نداشته باشند.
محمدی اجرای زنگ ورزش کارگری و پویش دوشنبه های کارگری را یکی از برنامه های مهم حوزه ورزشی تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان دانست و اظهار داشت: در سال گذشته استقبال خوبی از اولین المپیاد ورزش کارگری شد و امسال نیز در زمان مناسب شاهد برگزاری دومین المپیاد خواهیم بود و در کنار آن پویش دوشنبه های ورزش کارگری همانند سال گذشته اجرا می شود.
در این مراسم ابتدا کارگران شریف شرکت دقایقی را به نرمش و ورزش صبحگاهی پرداختند و در ادامه در دو رشته ورزشی پرتاب توپ مدیسن بال و هدف زنی با توپ با هم رقابت جذابی را برگزار کردند که در نهایت از نفرات برتر تجلیل بعمل آمد؛ همچنین مسئولین مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و پرسنل مجموعه ورزشی کارگران استان از فعالیت های این شرکت بازدید کردند.
گفتنی است شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات یزد در زمینه خدمات مونتاژ برد، صنایع الکترونیک و صنایع روشنایی فعالیت می کند.

35
34
33
32
31

36

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۱۷
کد خبر : ۲۶۶,۶۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید