رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی روز جهانی کارگر را به جامعه شریف و عزیز کارگر کشور تبریک گفت

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در پیامی روز جهانی کارگر را به جامعه شریف و عزیز کارگر کشور تبریک گفت

هفته کار و کارگر، تداعی‌گر تلاش، همت و زحمات ارزشمند کارگران سخت‌کوش در عرصه‌های کار و فعالیت در سراسر جهـان و ایران اسلامی است.کارگرانی که عامل اصلی توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار هر کشور بوده و از ارکان اساسی تولیـد محسوب می‌شوند. زحمت‌کشانی که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایـران، حضرت امـام خمینی(ره)، حیات یک ملت، مرهون کار و تلاش آنهاست.

 پاسداشت این روز در ایران برخاسته از مبانی اعتقادی و ارزشهای ملی و ریشه در توصیه های دینی دارد؛ همانگونه که امام علی(ع) در اهمیت کارگر و تلاش برای کسب روزی حلال می فرماید: درهای رزق بسته است آنها را با حرکت و فعالیت بگشائید زیرا کار باعث برکت است.

روز جهانی کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن و توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنند، خاصه در سالی که مزین به شعار  «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» میباشد که خود نشان دهنده شأن والای کارگر و اهمیت کار و تلاش سازنده و همچنین جایگاه رفیع و تاثیرگذار این قشر خدوم است که در عرصه های مختلف کار و سازندگی، افتخارات عظیم و ارزشمندی را به ثمر رسانده اند.

کارگران متعهدی که با تلاش بی وقفه و شبانه روزی، به عنوان عامل اصلی در به ثمر رساندن این شعار ملی، مسیر تعالی و پیشرفت هر چه بیشتر میهن عزیز اسلامی را هموار می نمایند.

در عرصه ورزش، کارگران ورزشکار در آخرین افتخارآفرینی برای کشور توانستند در مسابقات جهانی یونان با کسب مدال های رنگارنگ  برگ زرین دیگری را بر دفتر افتخارات خویش ثبت نمایند و این پیام را به جامعه صادر کنند که اگر مسئولین به کارگران توجه و اعتماد کنند شاهد موفقیت این قشر زحمتکش در تمامی عرصه های تعیین کننده کشور خواهیم بود.

 اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کارگر، یاد و خاطره شهیدان والا مقام کارگر و آرزوی موفقیت این عزیزان در مسابقات جهانی سالجاری، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش ایران اسلامی را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هر چه بیشتر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۱۳
کد خبر : ۲۶۷,۳۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید