همایش پیاده روی خانوادگی کارگران در بروجرد برگزار شد

همایش بزرگ پیاده رویی خانوادگی به مناسبت هفته کارگر با حضور اقشارمختلف مردم روز جمعه در شهرستان بروجرد برگزارشد.
همایش پیاده روی خانوادگی کارگران در بروجرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان همایش راهپیمایی خانوادگی به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد و معاونت اجتماعی این اداره کل به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر و همزمان با مراکز استانهای سراسر کشور و با حضور اقشار مختلف مردم  و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

این راهپیمایی خانوادگی صبح جمعه از میدان تختی بروجرد شروع و به سمت باغ فدک  این شهر و مورد استقبال اقشار مختلف به ویژه خانواده های کارگران ، تعاونگران و فعالان واحدهای تولیدی و کارگری این شهرستان قرار گرفت.

عبدالعلی گیوکی رییس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی بروجرد در  این مراسم اظهار کرد :  ورزش برای جامعه کارگری می تواند کارایی و اثر بخشی را افزایش دهد و همچنین نشاط اجتماعی را بالا ببرد و تاثیر مستقیم آن بر سلامتی جسم و روان و افزایش بهره وری در میان جامعه کار و تولید قابل مشاهده است.

وی ضمن تقدیر از مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در حمایت و پیگیری این برنامه ها در بین جامعه کارگری و کارفرمایی استان خاطر نشان کرد : هفته کارگر بهترین فرصت برای تبیین نقش و جایگاه رفیع کارگران در اقتصاد کشور و معرفی توانمندی‌ها و شایستگی‌های آنان است.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان حرکات ورزشی و نرمش صبحگاهی را انجام دادند و با قرعه کشی به تعدادی از شرکت کنندگان هدایایی اعطا گردید .


05
04
03
02
01


۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۳۲
کد خبر : ۲۶۷,۹۱۲
کلیدواژه ها: همایش پیاده رویی کارگران,هفته کارگر,لرستان,بروجرد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید