روابط عمومی هیئت ورزش های کارگران استان البرز:

همایش پیاده روی خانواده های کارگر در کرج به مناسبت هفته کارگر برگزار گردید

همایش پیاده روی خانواده های کارگر در کرج به مناسبت هفته کارگر برگزار گردید
روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان البرز:
با حضور جمع کثیری از خانواده های کارگر استان :
همایش پیاده روی خانواده های کارگران در کرج به مناسبت هفته کارگر برگزار شد
به مناسبت هفته کار و کارگر  شمار زیادی از خانواده ها و بازنشستگان جامعه کارگری استان البرزصبح جمعه 16 اردیبهشت  در کرج در همایش پیاده روی شرکت کردند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز در این مراسم گفت :  پیاده روی خانوادگی کارگران همایشی مفید و اثر گذار در بستر سلامت مردم و تقویت روحیه شادابی و نشاط در جامعه  کارگری است.
عبدالله دارایی، ترغیب و ترویج پیاده روی خانوادگی را بستر ساز توسعه ورزش همگانی و ایجاد انگیزه در هدایت اقشار مردم به ورزش‌ عنوان کرد.
وی با اشاره به اثرات مثبت ترویج پیاده روی های خانوادگی در سلامت جامعه، ضرورت برنامه ریزی مسوولان برای تامین امکانات لازم جهت ترویج فرهنگ ورزش درخانواده ها را مورد تاکید قرار داد. 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته کار و کارگر ، از کارگران به عنوان سربازان عرصه اقتصاد نام برد و افزود: این قشر زحمتکش در تحقق شعار سال که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، نقش بسیار مهمی ‌را بر عهده دارند.
دارایی، کارگران‌ را یکی از مهمترین گروه‌های جامعه هدف دردولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: ما مسوولان وظیفه می دانیم خدمت‌رسانی به این عزیزان را که  ستون‌های انقلاب اند مورد توجه خاص قرار دهیم و درمسیر بهبود فضای کسب و کار تلاش وافری خواهیم داشت.
شایان ذکر است  این خانواده ها در مسیر پیاده روی ضمن استفاده از ماسک دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کردند و با سردادن شعارهای انگیزشی  ورزشی پرنشاط  بر پیاده  روی در هوای پاک تاکید داشتند.
همچنین برنامه ورزش توسط انجمن ورزش پهلوانی و زورخانه ای توسط گروه ورزشکاران جوان در رشته ورزش باستانی کارگران انجام پذیرفت و از بازنشستگان نمونه استان دراین مراسم توسط مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز وتشکلات کارگری تجلیل بعمل امد.
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۳۲
روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان البرز: |
کد خبر : ۲۶۷,۹۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید