به مناسبت هفته کاروکارگر برگزار شد:

همایش پیاده روی کارگران استان گلستان

همایش پیاده روی کارگران استان گلستان با حضور کارگران شرکت های خصوصی و مسئولین استانی و شهرستانی در شهر گرگان برگزار شد.
017

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گلستان، به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر، همایش پیاده روی کارگران در شهر گرگان و با حضور بیش از 300 کارگر از شرکت های خصوصی و تعاونی و مسئولین استانی و شهرستانی در جاده ناهاخوران این شهر برگزار شد.

حسینعلی خواجه مظفری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در حاشیه این مراسم گفت: ورزش مایه نشاط و شادابی و ایجاد روحیه مضاعف در محیط کسب و کار است و در افزایش بهره وری در تولید نقشی اساسی ایفا می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: دنیای صنعتی امروز کارگران و کارمندان را بی تحرک کرده که این امر باعث بروز انواع بیماری می شود که ورزش راهگشا و نجات دهنده است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان در ادامه کارگران را نجیب ترین و پر تلاش ترین اقشار جامعه عنوان کرد و گفت: هفته کارگر، فرصت مناسبی است برای پاسداشت مقام کسانی که نجیبانه و با عزمی راسخ در سنگر کار و تولید برای پیشرفت کشور عزیزمان، تلاش و مجاهدت کرده و پرچم عزت و سربلندی را بر بلندای قله‌های افتخار به اهتزاز درآورده‌اند.

در این پیاده روی که به مقصد تپه نورالشهدا انجام شد، تیم های ورزشی به اجرای برنامه های مختلف پرداختند و به حاضرین به قید قرعه جوایزی اهدا شد. در پایان این راسم به قام والای شهدای گمنام ادای احترام شد.

 

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۳۷
هیات ورزش کارگری استان گلستان |
کد خبر : ۲۶۸,۳۸۸
کلیدواژه ها: پیاده روی,ورزش کارگری,گلستان,مدیرکل,تعاون,کار,رفاه,اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید