به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر

با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین در استان اصفهان و مشارکت واحدهای تولیدی، همایش تجلیل از کارگران نمونه برگزار شد.

با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین در استان اصفهان و مشارکت واحدهای تولیدی، همایش تجلیل از کارگران نمونه برگزار شد.
با همکاری اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان نایین و مشارکت واحدهای تولیدی، همایش تجلیل از کارگران نمونه برگزار شد.

در پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه همایش بزرگ تجلیل از کارگران نمونه واحدهای اقتصادی با حضور نماینده مردم، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان و کثیری از کارگران عزیز و خانواده ایشان برگزار گردید. ،
مهندس پرنده مدیریت اجتماعی و فرهنگی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان از سخنرانان این مراسم، ضمن خیر مقدم و عرض تبریک و شاد باش به جامعه کارگری شهرستان ، از برگزار کنندگان برپایی این همایش بزرگ تقدیر نمود و عنوان کرد در هر جامعه ای که از توان و ظرفیت کارگری و فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران به بهترین نحو استفاده کند، به توسعه روزافزون دست پیدا می کند و می تواند از نظر اقتصادی به رشد و توسعه دست یابد.
در این همایش که با حضور نزدیک به 800 نفر از کارگران و مدیران واحدهای تولیدی و تعدادی از مسؤلین شهرستان نایین در سالن حضرت امام خمینی ره برگزار شد، علاوه بر ارائه برنامه های شاد و متنوع از حدود 170 نفر از کارگران نمونه کارخانجات و ادارات با اهدای لوح تقدیر و هدایای نفیس تجلیل و قدردانی گردید
لازم به ذکر است شهرستان نایین دارای یک شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی در شهر بافران و روستای نیستانک میباشد و عمده فعالیت واحدهای تولیدی در صنعت تولید قطعات خودرو و محصولات ساختمانی اعم از سیمان، کاشی و سرامیک  و در شهر انارک نیز چندین واحد اقتصادی فعال در حوزه معدن مشغول به کار میباشند و در مجموع بالغ بر 7000 نفر در واحدهای اقتصادی شهرستان نایین مشغول به کار می باشند.
 
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۳۶
مهدی خراطی مهابادی روابط عمومی هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان |
کد خبر : ۲۶۸,۳۹۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید