مسابقات تک اسکوات قهرمانی کارگران استان هرمزگان برگزار شد

این رقابت ها به مناسبت گرامیداشت زنده یاد استاد سهیل خالدی با شرکت ۴۶ ورزشکار در قالب ۸ تیم برگزار شد
مسابقات تک اسکوات قهرمانی کارگران استان هرمزگان برگزار شد
 
رییس انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان هرمزگان در گفتگو با روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان از برگزاری مسابقات تک اسکوات قهرمانی کارگران استان هرمزگان خبر داد.
 
حمید رضا محمدی گفت این دوره از مسابقات بمناسبت گرامیداشت زنده یاد استاد سهیل خالدی با شرکت ۴۶ ورزشکار در قالب ۸ تیم از پالایشگاه نفت ستاره،فولاد بافت،باشگاه رادمهر،باشگاه بردیا،باشگاه زنده یاد حسن ذاکری میناب،باشگاه مهرگان،باشگاه جیم پاور و باشگاه پارسیان در رده سنی بزرگسالان و طبق قوانین پاورلیفتینگ جهانی برگزار شد.
 
وی در ادامه اضافه کرد انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان هرمزگان در راستای اهداف فدراسیون آماتوری ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران و مطابق با اساسنامه ضمن ترغیب و تشویق کارگران و اقشار مختلف جامعه هدف وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بمنظور مشارکت آنان در فعالیت های منظم،اصولی و قانونمند ورزشی اقدام به توسعه و ترویج رشته بدنسازی و پرورش اندام در جامعه کار و تلاش نموده است.
 
محمدی تصریح کرد از ابتدای فعالیت انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری در استان هرمزگان تا کنون موفق شدیم دو دوره مسابقات تک اسکوات برگزار کنیم که با استقبال چشمگیری از ورزشکاران کارگر در سرتاسر استان هرمزگان روبرو شده است‌.
 
او در ادامه با بیان اینکه ایجاد زمینه های مناسب برای شناسایی،رشد و پرورش استعدادهای ورزشی کارگران از مهمترین برنامه انجمن بدنسازی و پرورش اندام کارگری استان هرمزگان است،کادر اجرایی مسابقات و نفرات برتر را به شرح ذیل معرفی کرد.
 
عنوان های برتر تیمی:
 
تیم اول باشگاه جیم پاور 
تیم دوم  باشگاه زنده یاد حسن ذاکری
تیم سوم  باشگاه بردیا 
 
نفرات برتر هر وزن:
 
وزن 59 کیلو گرم:
مسعود صفری از باشگاه جیم پاور مقام اول
 مهدی پایکار از باشگاه بردیا مقام دوم 
سجاد علی پور از باشگاه رادمهر مقام سوم
 
وزن 66 کیلو گرم:
امین ذاکری ازباشگاه ذاکری مقام اول
محمد محمودی ازباشگاه جیم پاورمقام دوم
نیما عبداللهی از باشگاه ایار مقام سوم
 
وزن 74 کیلو گرم:
حمید رضا محمودی از باشگاه جیم پاور مقام اول
پیمان حیدری از باشگاه رادمهر مقام دوم
محمدکیان از باشگاه رادمهر مقام سوم
 
وزن 83کیلو گرم: 
محمد جواد قلندری از باشگاه ایار مقام اول
سجاد سوراغی از باشگاه فولاد بافت مقام دوم
عبدالرسول امینی پور از باشگاه ایار مقام سوم
 
وزن 93 کیلو گرم:
احمد جعفری از باشگاه ذاکری مقام اول
علیرضا کرمی از باشگاه بردیا مقام دوم
مجتبی صفری از باشگاه پارسیان مقام سوم
 
وزن105کیلو گرم:
حمید رنجبر از باشگاه ذاکری مقام  اول
حسین سنگرزاده از باشگاه رادمهر مقام دوم
عباس رسولی از باشگاه ذاکری مقام سوم
 
وزن 120-کیلو گرم:
 محسن رضایی از پالایشگاه نفت ستاره مقام اول
آریا جاوید از باشگاه مهرگان مقام دوم
محمود مرادی از باشگاه جیم پاور مقام سوم
 
وزن 120+کیلو گرم:
نادر محمودی از باشگاه جیم پاور مقام اول
یاسر غلامی از باشگاه رادمهر مقام دوم
بهنام علیزاده نانگی از باشگاه مهرگان مقام سوم
 
اورال مسابقات:
 
محمد جواد قلندری از باشگاه ایار
 
عوامل اجرایی مسابقات:
 
حمید رضا محمدی ، هاشم نامدار ، محسن رحیمی ، ایمان سیستانی ، مهدی شیبانی ، مجتبی ذاکری ، میثم بختیاری ، میثم خالدیان ، محمد رضا کارگر ، بهنام علی زاده نانگی ، مهدی خلاده ، آریا جاوید و امیر حلاف
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۰۵
روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان هرمزگان |
کد خبر : ۲۶۹,۳۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید