سرپرست جدید انجمن والیبال کارگران کشور منصوب شد

سرپرست جدید انجمن والیبال کارگران کشور منصوب شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری جواد رمضی در حکمی آقای جلال اکبر اشرفی را بعنوان سرپرست انجمن والیبال کارگران کشور منصوب کرد.

حکم نامبرده صبح امروز با حضور بیژن خراسانی نایب رئیس و مجید احتشام زاده معاون فنی و ورزشی توسط جواد رمضی به ایشان اعطاء شد.

 

 

 

رئیس فدراسیون ورزش کارگری در جلسه معارفه سرپرست انجمن والیبال کارگران کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله جناب آقای محمد حسن خوشدل رئیس سابق این انجمن افزود:  ایشان طی سالیان متمادی خدمات قابل توجه و ارزشمندی را به جامعه ورزش کشور در مناصب مختلف مدیریتی در فدراسیون های ورزش کارگری و والیبال و همچنین انجمن والیبال کارگران عرضه نمودند و بنا به درخواست ایشان مبنی بر مشکلات شخصی امکان بهره مندی فدراسیون از خدمات ارزشمند این پیشکسوت گرانمایه ورزش کارگری میسر نمی باشد.لذا در همین راستا بر آن شدیم تا از تجربیات جناب آقای اشرفی در این انجمن بهره مند شویم.

در حکم رئیس فدراسیون ورزش کارگری آمده است:

 

 جناب آقای   جلال اکبر اشرفی

با سلام 

نظر به علاقمندی سوابق مدیریتی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه ورزشی و پیرو مصوبه دوازدهمین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون مورخ ۱۹/۳/۱۳۹۷ و همچنین بر اساس اختیارات مندرج در تبصره ۱ ماده ۴ آئین نامه انجمنهای ورزشی کارگران کشور به موجب این حکم به سمت «سرپرست انجمن والیبال کارگران کشور» منصوب میگردید.

امید است تا ضمن هماهنگی با هیئتهای ورزش کارگری کشور و مسئولین ذیربط در امر اشاعه و گسترش این رشته ورزشی در میان جامعه معزز کار و تولید و تحقق اهداف ذیل موفق و موید باشید.

۱- تلاش در راستای تقویت و توسعه زیرساخت های ورزش والیبال در عرصه کارگری

۲- آموزش و ارتقاء سطح علمی و عملی داوران و مربیان ورزش والیبال در عرصه کارگری

۳- تشکیل تیم های ملی والیبال کارگران به منظور اعزام به رویدادهای برون مرزی

۴- برگزاری منظم مسابقات قهرمانی کارگران کشور و سایر رویدادهای ورزش والیبال در عرصه ورزش کارگری

۵- جذب ظرفیتها و حمایت بخش خصوصی به منظور توسعه و اعتلای ورزش والیبال در عرصه کارگری

۶- ایجاد و فعالسازی انجمنهای ذیربط در تشکیلات هیاتهای ورزشی کارگری با هماهنگی روسای هیئتهای مربوطه

۷- حضور مستمر و فعال در جلسات انجمنها و نشست های تخصصی فدراسیون.

سلامتی و توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به ویژه خانواده کار و تلاش کشور از خداوند متعال مسئلت مینماید. 

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۵۶
کد خبر : ۲۷۰,۱۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید